• 2310 474 472
  • Δευ - Παρα 8:30 - 17:00

BARISTA JOBS - ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Μια πλατφόρμα εύρεσης εργασίας στον τομέα της Καφεστίασης και του Τουρισμού, αποκλειστικά για το δίκτυο συνεργατών της Perfect Taste!

Στην Perfect Taste η φιλοσοφία του “360⁰ Support” ισχύει και για το ανθρώπινο δυναμικό των συνεργατών μας μέσα από την εύρεση εξειδικευμένου προσωπικού, ικανού να στελεχώσει και να αναλάβει με συνέπεια τις δύσκολες απαιτήσεις των θέσεων που δημιουργούνται.

Οι συνεργάτες που επιθυμούν οι αγγελίες τους να ανεβαίνουν στην πλατφόρμα μπορούν να συμπληρώνουν την φόρμα "Καταχώρηση Αγγελίας" ή να στέλνουν την αγγελία τους στο info@perfecttaste.gr.

Το εξειδικευμένο προσωπικό του Moak Training Center αναλαμβάνει να συλλέξει και να αξιολογήσει τα βιογραφικά, προτείνοντας στους συνεργάτες αυτά που πληρούν τα καταλληλότερα κριτήρια για την θέση.

Αντίστοιχα οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με πλήρη στοιχεία στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@perfecttaste.gr αναφέροντας τον κωδικό της θέσης που τους ενδιαφέρει ή να συμπληρώσουν την φόρμα "Καταχώρηση Βιογραφικού".

Καταχώρηση Αγγελίας

Είμαι συνεργάτης της Perfect Taste και επιθυμώ να αναρτηθεί η αγγελία για την επιχείρηση μου.

Φόρμα Καταχώρησης Αγγελίας

Παρακαλώ συμπληρώστε το 'Ονομα σας
Παρακαλώ συμπληρώστε το Επώνυμο σας
Παρακαλώ συμπληρώστε Διεύθυνση Αποστολής
Παρακαλώ συμπληρώστε ΤΚ σας
Παρακαλώ συμπληρώστε την Πόλη σας
Παρακαλώ συμπληρώστε το Email σας
Παρακαλώ συμπληρώστε το Τηλέφωνο σας
Παρακαλώ συμπληρώστε Επωνυμία Επιχείρησης
Παρακαλώ συμπληρώστε ΑΦΜ επιχείρησης:
Παρακαλώ κάντε αντιγραφή και επικόλληση (copy paste) την αγγελία σας

Καταχώρηση Βιογραφικού

Αναζητώ εργασία στον τομέα της Καφεστίασης και επιθυμώ να αποστείλω το βιογραφικό μου στην Perfect Taste.

Φόρμα Καταχώρησης Βιογραφικού

Παρακαλώ εισάγεται την ηλικία σας
Παρακαλώ συμπληρώστε τον κωδικό της Αγγελίας

Διαθέσιμες Αγγελίες

Barista

ΚΩΔ. 020-1 Ζητείται Barista για Θεσσαλονίκη | Δημοσίευση 1/3/21
Περιγραφή Θέσης
Καφέ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, αναζητά έμπειρο barista.

Απαραίτητα προσόντα:
  • Τουλάχιστον απόφοιτος Λυκείου
  • Eμπειρία σε πόστο Barista τουλάχιστον 1 έτος
  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Αρίστη επικοινωνία – προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για την επίτευξη στόχων
  • Ενθουσιασμός και όρεξη για δουλειά
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις ( για τους άντρες)
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ – αγγλικά
  • Άμεση διαθεσιμότητα
Προσφέρονται:

Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
Προοπτικές εξέλιξης
Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών στο info@perfecttaste.gr
Κωδικός αναφοράς: Job ΚΩΔ. 020-1

Τεχνικός Μηχανών Καφέ

ΚΩΔ. 021-3 Ζητείται Ηλεκτρονικός / Τεχνικός | Δημοσίευση 10/3/21

H εταιρία Perfect Taste αναζητά Ηλεκτρονικό, Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο για την στελέχωση του τεχνικού της τμήματός.

Ο τεχνικός θα ενταχθεί στην ομάδα τεχνικών της εταιρίας και θα συμμετέχει:

• Στην επισκευή & το service επαγγελματικών μηχανών καφέ (εντός και εκτός εταιρείας)
• Διενέργεια εργασιών τακτικής/ προληπτικής συντήρησης
• Εγκαταστάσεις εξοπλισμού
• Αποκατάσταση βλαβών
• Στην τήρηση του προγράμματος service
• Στην κάλυψη βάσει προγραμματισμού θέσης επιφυλακής

Απαραίτητα Προσόντα
• Κάτοχος πτυχίου/διπλώματος ΤΕΙ/ΙΕΚ (τμήμα ηλεκτρολόγου ή ψυκτικού)
• Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση. Προϋπηρεσία σε εταιρία καφέ θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν
• Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
• Ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
• Ικανότητα γρήγορης επέμβασης και επίλυσης προβλημάτων τεχνικής φύσης
• Δυνατότητα μετακινήσεων εντός και εκτός Ελλάδος
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση Η/Υ

Κωδικός αναφοράς: Job ΚΩΔ. 021-3